TANSEL TEKSTİL

Tansel Tekstil

Hakkımızda

Şirketimiz 1990 yılında kurulmuş olup, ev tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir. 21 yıllık tecrübesi, sürekli kendini yenileyen yapısı, modern tesisleri ve deneyimli personeli ile siz değerli müşterilerimize, ürünün daha iyisini, daha güzelini ve daha hesaplısını üreterek hizmet vermekteyiz. Prensip olarak değişen ekonomik ve teknolojik koşullara ayak uydurarak ülkemizin yanı sıra ihraç yaptığımız ülke pazarlarında da kalıcı ve etkili olmayı hedeflemekteyiz. Döşemelik ve perdelik kadife üretim faaliyetlerimize İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikamızda devam etmekteyiz.

Kalite Politikamız

Şirketimizin ana politikası uygun kaliteyi optimum fiyatla sağlayarak müşterilerimizi memnun etmektir. Optimum fiyatı sağlarken aynı zamanda üretim aşamasında kullandığımız materyallerin insan sağlığını tehdit edecek içerikte olmamasına özen göstermekte ve bu içeriğe sahip olan materyalleri kullanmamaktayız. Ürünlerimiz %50 akrilik %50 pamuk iplik veya poliploren iplik kullanılarak üretilmekte ve ürünlerimiz apre aşamasında herhangi bir kimyasal madde kumaşa uygulanmadan müşterilerimizin beğenisine sunulmaya hazır hale getirilmektedir.

Satış Noktalarımız

Mağazalarımız İstanbul Manifaturacılar Çarşısı I. Blok, I. Katta faaliyet göstermektedir. Her iki mağazamızda da perakende satış imkanı mevcuttur.